дві маленькі металеві кульки мають заряди 2q і -q і знаходяться на певній відстані. Як зміниться

сила їх взаємодії,якщо кожній кульці надати заряду -3q?

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Александр.
F1= k*q1*q2/R^2=k*2q*q/R^2=2*k*q^2/R^2

Q1=2*q-3*q=-q
Q2=-q-3*q=-4*q

F2=k*Q1*Q2/R^2=4*k*q^2/R^2

F2/F1=4/2=2

Ответ сила между гильзами ( КУЛЯМИ) увеличится в 2 раза