Обчислити відносну молекулярну масу сполуки, формула якої К2СОз 139 138 137 140


Ответы на вопрос

Отвечает Матусевич Таня.

Відповідь:

138

Пояснення:

Mr[K2CO3] = Ar[C] + Ar[K] * 2 + Ar[O] * 3 = 12. + 39. * 2 + 16 * 3 = 138г/моль