Визначити склад ядра ізо При переході атома Гідрогену із четвертого енергетичного стану в другий

випромінюються фотони з енергією 2,55 еВ (зелена лінія спектра). Визначити довжину хвилі цієї лінії спектра.

Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.
Для визначення довжини хвилі зеленої лінії спектра Гідрогену, використовується формула енергії фотона:

E = hc/λ

де E - енергія фотона, h - стала Планка, c - швидкість світла, λ - довжина хвилі.

Ми знаємо, що енергія фотона становить 2,55 еВ. Стала Планка h дорівнює 4.135667696 × 10^(-15) eV·s, а швидкість світла c дорівнює 2.998 × 10^8 м/с.

Підставимо ці значення у формулу:

2.55 еВ = (4.135667696 × 10^(-15) eV·s) * (2.998 × 10^8 м/с) / λ

Щоб визначити довжину хвилі λ, перетворимо дане рівняння:

λ = (4.135667696 × 10^(-15) eV·s) * (2.998 × 10^8 м/с) / 2.55 еВ

Підрахуємо це значення:

λ ≈ 486.55 нм

Таким чином, довжина хвилі зеленої лінії спектра Гідрогену при переході з четвертого енергетичного стану в другий становить приблизно 486.55 нм.