При переході атома гідрогену з одного стаціонарного стану в інший випромінюються фотони з енергією

3.313 × 10^ - 19 визначити частоту хвилі випромінювання ( h = 6.626×10^ -34 дж×с)

Ответы на вопрос

Отвечает Щербинин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Энергия фотона:

ε = h·ν

Отсюда:

ν = ε / h

ν = 3,313·10⁻¹⁹ / 6,626·10⁻³⁴) = 5·10¹⁴ Гц

Отвечает Нестерова Лида.

Відповідь:

5·10¹⁴ Гц

Пояснення:

E = h·V

V = E / h

V = 3,313·10⁻¹⁹ / 6,626·10⁻³⁴) = 5·10¹⁴ Гц