Порахуйте обʼєм циліндра r= (4,26+-0,0005)10^-3 h=(5,76+-0,002)10^-3


Ответы на вопрос

Отвечает Кокорев Денис.
Обʼєм циліндра можна обчислити за формулою:

V = π * r^2 * h

Де:
- π (пі) - приблизно 3,14159 (можна скористатися значенням більшої точності, якщо потрібно)
- r - радіус циліндра
- h - висота циліндра

Тепер давайте обчислимо обʼєм, враховуючи діапазони значень для r та h:

Для радіусу r:
Мінімальне значення r = (4,26 - 0,0005) * 10^-3 = 4,2595 * 10^-3
Максимальне значення r = (4,26 + 0,0005) * 10^-3 = 4,2605 * 10^-3

Для висоти h:
Мінімальне значення h = (5,76 - 0,002) * 10^-3 = 5,758 * 10^-3
Максимальне значення h = (5,76 + 0,002) * 10^-3 = 5,762 * 10^-3

Тепер обчислимо обʼєм циліндра, використовуючи ці діапазони:

Мінімальний обʼєм циліндра: V_min = π * (4,2595 * 10^-3)^2 * (5,758 * 10^-3) ≈ 1,181 * 10^-7 кубічних метрів

Максимальний обʼєм циліндра: V_max = π * (4,2605 * 10^-3)^2 * (5,762 * 10^-3) ≈ 1,182 * 10^-7 кубічних метрів

Отже, обʼєм циліндра вказаного діапазону радіусу та висоти становить близько від 1,181 * 10^-7 до 1,182 * 10^-7 кубічних метрів.