Через розчин сульфату міді протягом 15 хв пропускали струм 1А. Маса катода (до якого притягується

мідь) до досліду 55,1 г, а після - 55,37 г. Яке значення електрохімічного еквівалента міді? ДАЮ 60!!!БАЛОВ!!!!! НУЖНО ПИСЬМОВО ЗАДАЧА

Ответы на вопрос

Отвечает Менькова Анастасия.

Ответ:Електрохімічний еквівалент металу можна обчислити за формулою:

Еквівалент = (Δмаса катода) / (Δзаряд)

Де:

Δмаса катода - зміна маси катода (маса після досліду мінус маса до досліду),

Δзаряд - заряд, що пройшов через розчин.

У даному випадку, маса катода змінилась на 55,37 г - 55,1 г = 0,27 г.

Заряд, що пройшов через розчин, можна визначити, використовуючи формулу:

Заряд = Сила струму (А) × Час (с)

У нашому випадку, сила струму дорівнює 1 А, а час дорівнює 15 хв = 15 × 60 с = 900 с.

Підставимо значення в формулу для обчислення електрохімічного еквівалента:

Еквівалент = (0,27 г) / (1 А × 900 с) = 0,0003 г/Кл

Таким чином, електрохімічний еквівалент міді становить 0,0003 г/Кл.

Объяснение: