Під час проведення лабораторної роботи з визначення електрохімічного еквівалента міді учень

протягом 18 хв пропускав електричний струм 10 А через розчин мідного купоросу. За час досліду маса катода збільшилась від 40 г до 43,2 г. Яке значення електрохімічного еквівалента отримав учень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивтушенко Мария-Ивановна.

Ответ:

k = 3*10⁻⁷ кг/Кл

Объяснение:

1)

Находим массу выделившейся меди:

m = 43,2 - 40 = 3,2 г или 3,2*10⁻³ кг

2)

Переведем время в секунды:

t = 18 мин = 18*60 = 1080 с

3)

Из формулы

m = k*I*t

находим электрохимический эквивалент меди:

k = m / (I*t) = 3,2*10⁻³ / (10*1080) ≈ 3*10⁻⁷ кг/Кл