Пид час проведення лабораторнои роботи з визгаченням електрозимичного еквтваленту миди учень

протягом 20 хв пропускав електричний струм 5А через розчин мидного купоросу. За час дослиду маса катода > вид 42 до 45,3г. Яке значення електрозимичного еквтваленту отртмав учень?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцов Вова.

Дано  t=20 мину=1200 c   m1=42 г     m2=45,3 г   I=5A  k- ?

по закону Фарадея    m=k*I*t
k=m/I*t=3,3*10^-3/1200*5=0,55*10^-6 кг/Кл