Очень срочно!!!!!! На заряд 2*10-8 Кл, внесений в дану точку поля, діє сила 4,8* 10-4 Н. Знайти

напруженість поля в даній точці.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Екатерина.

Ответ:

F=q*E

E=F/q=4,8*10^-4/2*10^-8=2,4*10^4 =24 кН/м

Ответ :E=24 кН/м