На заряд 35 Кл, внесений у дану точку поля, діє сила 70 Н. Знайти модуль напруженості поля в даній

точці.

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Анастасия.

Відповідь:

2 Н/Кл

Пояснення:

Дано:

q=35 Кл

F=70 Н

Знайти:

Е-?

Розв'язання:

Е=F/q= 70Н/35Кл=2Н/Кл