На заряд 2*10 -8 Кл, внесений в дану точку поля, діє сила 4,8* 10 -4 Н. Знайти напруженість поля

в даній точці.

Ответы на вопрос

Отвечает Грицюк Саша.
Дано:
F=4,8*10^-4
q=2*10^-8
Знайти:
Е-?
E=F/q
E=4,8*10-4 / 2*10-8 = 2.4*10^4Н/Кл
Отвечает Александрова Александра.
Напруженість електричного поля (E) в даній точці можна знайти за допомогою формули:

E = F / q,

де F - сила, що діє на заряд q.

За введеними даними, сила F дорівнює 4,8 * 10^(-4) Н, а заряд q дорівнює 2 * 10^(-8) Кл. Підставимо ці значення до формули:

E = (4,8 * 10^(-4) Н) / (2 * 10^(-8) Кл).

Розділимо числові значення та виконаємо обчислення:

E = 2,4 * 10^4 Н/Кл.

Отже, напруженість поля в даній точці дорівнює 2,4 * 10^4 Н/Кл.