СРОЧНО!!! 1.Визначте модуль імпульсу автомобіля масою 4 т під час руху зі швидкістю 90 км/год.

2.Визначте, яка з фізичних величин є векторною. аПотенціальна енергія бКінетична енергія вМаса тіла гІмпульс тіла

Ответы на вопрос

Отвечает Сакмаркина Дарья.

Відповідь:1) [p] = 10^5 кг× м/с

Пояснення: m= 4т. = 4×10³кг.

v= 90км/год = 25м/с

p= m×v