Укажіть, яку силу потрібно прикласти вздовж осі стижня, щоб викликати в ньому механічну напругу 150

МПа. Диаметр стрижня- 4 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Дремлюга Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

1)

Площадь стержня:

S = π·d²/4 = 3,14·(4·10⁻³)² / 4 ≈ 12,5·10⁻⁶ м²

Механическое напряжение:

σ = 150 МПа = 150·10⁶ Па

2)

Из формулы:

σ = F / S

находим силу:

F = σ·S = 150·10⁶·12,5·10⁻⁶ = 1 900  Н