По мідному провіднику з поперечним перерізом 3,5 мм2 і довжиною 14,2 м йде струм силою 2,25 А.

Визначте напругу на кінцях цього провідника. (U = 0,16 В)

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметшин Камиль.

Объяснение:

Дано: Питомий опір міді: (ро) (Cu) -0,0175 OM * MM ^ 2 / M

S (Cu) = 3.5 MM ^ 2

L = 14.2 M I = 2.25 A

Визначити: U =?

рішення

i=U/R

R=(po)"L/S=0.0175*14.2/3.5=0.071 ом

U=l"R=2,25*0,071=0,15975 = 0,16 B