Помогите пожалуйста очень срочно!!!!Даю 100 балов 1) Яка напруга прикладена до лампи опором 250

Ом, якщо сила струму в ній 200 мА? 2) При напрузі 80 В через резистор проходить струм силою О,5 А. Якою стане сила струму, якщо напругу на резисторі збільшити на 40 В? 3) По мідному провіднику довжиною 4 м і перерізом З мм" йде струм силою 1,5 А. Яка напруга на кінцях провідника? 4) Залізний і мідний дроти мають однакову довжину і однаковий опір. Маса якого з них більша і у скільки разів? 5) Лампу, спіраль якої має опір 300 Ом, приєднали до джерела напруги 1,2 В. Протягом якого часу через спіраль лампи проходить 10 млрд електронів?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Алексей.

Ответ:

Напруга прикладена до лампи може бути знайдена за допомогою закону Ома: U = IR, де U - напруга (у вольтах), I - сила струму (у амперах), R - опір (у омах). Тоді, U = IR = (0,2 А) x (250 Ом) = 50 В.

Знову використовуємо закон Ома: I = U/R, де I - сила струму (у амперах), U - напруга (у вольтах), R - опір (у омах). Якщо напругу на резисторі збільшити на 40 В, то нова напруга становитиме 80 + 40 = 120 В. Тоді, нова сила струму буде I = U/R = (120 В) / (250 Ом) = 0,48 А.

Напруга на кінцях провідника може бути знайдена за допомогою закону Ома: U = IR, де U - напруга (у вольтах), I - сила струму (у амперах), R - опір (у омах). Оскільки ми знаємо силу струму (1,5 А) і переріз провідника (3 мм² або 3 x 10^-6 м²), ми можемо знайти його опір. Опір можна обчислити за допомогою формули R = ρ(L/A), де R - опір (у омах), ρ - коефіцієнт опору матеріалу (для міді це близько 1,72 x 10^-8 Ом x м), L - довжина провідника (у метрах), A - переріз провідника (у метрах квадратних). Тоді, R = (1,72 x 10^-8 Ом x м) x (4 м) / (3 x 10^-6 м²) = 0,023 Ом. Знову використовуючи закон Ома, ми можемо знайти напругу: U = IR = (1,5 А) x (0,023 Ом) = 0,0345 В або 34,5 мВ.

Оскільки залізо має вищу щільність, то маса залізного дроту буде більшою, ніж маса мідного дроту. Однак, опір залізного дроту буде більшим, ніж опір мідного дроту, тому при однаковій напрузі

Объяснение: