Визначте опір електричної лампи, сила струму в якій 400м А, при напрузі 120 В. 3.Через провідник,

опір якого дорівнює 24 Ом, за 2 пройти заряд 60 Кл. Знайдіть напругу, приклад до кінців провідника. 4. По середньому провіднику з поперечним перерізом 3,4мм2 і довжиною 65 м йде струм силою 1,25 А. Визначте напругу на кінцях цього провідника. ПОВНЕ РОЗВ'ЯЗАННЯ,БУДЬЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Белозёрова Юлия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U = 120 В

I = 0,4 A

Решение:

1)R = U/I = 120 B/0,4 A = 300 Ом

2 задача

Дано:

R = 24 Ом

t = 120 c

q = 60 Кл

Решение:

1)I = q/t = 60 Кл/120 с = 0,5 А

2)U = 24 Ом×0,5 А = 12 В