Два споживочі опором 30 Ом і 70 Ом зєднанні паралельно. Загальна сила струму колі 5 А. Знайти силу

струму в кожному споживочі​

Ответы на вопрос

Отвечает Осинов Никита.

При паралельному зєднанні Ізаг=І1+І2

Напруги рівні

Uзаг=U1=U2

Знайдемо загальний опір в колі:

R=(R1*R2)/(R1+R2)=21Ом

Uзаг=Ізаг*R=5A*21Ом=105В

U1=U2=Uзаг=105В

І1=U1/R1=105В/30 Ом= 3.5А

І2=U2/R2=105В/70Ом= 1,5А