два споживачі опором 30 Ом і 70 зєднанні паралельно.Загальна сила струму 5 А.Знайти силу струму в

кожному споживочі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулешов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Дано

U=U1=U2

R1=30 Ом

R2=70 Ом

Решение

U=R1*I1

U=R2*I2

R1*I1 = R2*I2

I1+I2=I            

30*I1 = 70*I2

I1+I2 = 5                     I1=5-I2

30*(5-I2) = 70*I2

I2*(70+30) = 150

I2=1.5 A

I1= 5-1,5=3,5 А