Срочноо! Бірқалыпты қозғалыстағы материялық нүктенің t1=2с уақыт мезетіндегі координатасы x1=4см;

ал t2=4с уақыт мезетіндегі координатасы x2=-1см болса, осы материялық нүктенің жылдамдығы мен графигі қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Искова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t₁ = 2 c

x₁ = 4 см

t₂ = 4 с

x₂ = - 1 см

____________

V - ?

Построить график

Скорость:

V = (x₂ - x₁) / (t₂-t₁) = (-1-4)/(4-2) = -5 / 2 = -2,5 см/с

Строим график: