Визначити кінетичну енергію каменя масою 0,2кг,кинутого з швидкістю 10м/с.


Ответы на вопрос

Отвечает Чепчикова Екатерина.

Ответ:

Ек = 10 Дж

Объяснение:

Ек = ( m * v^2 ) / 2

Ек = 0.2 * 10^2 / 2 = 10 Дж