Рухаючись з прискоренням 0,4м/с²,велесепидист змінив свою швидкість з 18км/год до 36км/год.Скільки

часу велосипедист витратив для розгону?

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Андрій.

V = V0 + at

t = (V-V0)/a

V = 36 км/ч = 10 м/с

V0 = 18 км/ч = 5 м/с

t = (10 м/с - 5 м/с) / 0,4 м/с² = 12,5 с

Ответ: 12,5 секунд потребовалось велосипедисту для увеличения скорости с 18 до 36 км/ч