Визначте оптичну силу збиральної лінзи, фокусна відстань якої дорівнює 2, 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Лозовицкая Катюша.

2,5см = 0,025м

D=1/F=1/0,025м = 40 дптр