Коливальний контур надаштований на довжину хвилі 300 м. Яка індуктивність коливального контуру,

якщо його ємність 500 пФ

Ответы на вопрос

Отвечает Калачёв Егор.
V=c/L=3*10^8/300=10^6 Гц
v=1/2*pi*sqrt(L*C)
L=1/v^2*4*pi^2*C=1/4*10*500*10-12*10^12=5*10^-4 Гн