Радіопередавач випромінює електромагнітні хвилі довжиною 150м.Яку ємність має його коливальний

контур, якщо індуктивність контуру дорівнює 1 мГн?Активним опором контуру знехтуйте. Поможіть пж даю 100 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Бибукова Яна.

Відповідь:

6,6*10**(-12) или же 6,6 пикофарад

Пояснення:

Знаходиш довжину хвилі - швидкість світла/довжину хвилі = 300/150 = 2 МГц = 2 000 000 Гц

Далі виводиш з формули Томпсона (f = 1/2П(корінь квадратний)LC) значення ємності ( С) і підставляєш значенняу формулу ( С = 1/4П**2*Ч**2L) і виходить така відповідь