Коливальний контур випромінює в повітрі електромагнітні хвилі довжиною 150м. Яка ємність включена в

контур, якщо його індуктивність дорівнює 0,25 мГн? Активним опором знехтуйте

Ответы на вопрос

Отвечает Сагадатова Балнур.

Ответ: C = 25,4 пФ

Объяснение:

T = λ / c = 150 м  / 3*10⁸ м/с = 5*10⁻⁷ с  

За формулою Томсона: T = 2π·√ (L·C)

T ²=  4π²· L·C ⇒  C = T² / (4π²· L) = (5*10⁻⁷с)²  / (4*3,14² * 2,5 *10^-4 Гн) = 2,54 * 10^-11 Ф = 25,4 пФ