Радіостанція працює на хвилі довжиною 150 м. Яку ємність увімкнуто в коливальний контур передавача,

якщо індуктивність його коливального контуру становить 0,2 мГн?

Ответы на вопрос

Отвечает Белая Анна.
T = λ / c = 150 / 3*10⁸ = 5*10⁻⁷ с

T = 2π·√ (L·C)
T ²=  4π²· L·C
C = T² / (4π²· L) = (5*10⁻⁷)² / (4*3,14²·0,2·10³) ≈ 32·10⁻¹² A = 32 пФ