Коливальний контур генератора радіохвиль містить котушку індуктивністю 48 мкГн. Яку індуктивність

повинна мати котушка в цьому контурі, щоб радіостанція, що працює на хвилі довжиною 200 м, перейшла на хвилю довжиною 58 м? Дам 40 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L₁ = 48 мкГн

λ₁ = 200 м

λ₂ = 58 м

с = 3·10⁸ м/с - скорость радиоволны

__________

L₂ - ?

Период колебаний:

T = 2π·√ (L·C)

Длина воны:

λ = с·T = c·2π·√ (L·C)

Имеем:

λ₁ = c·2π·√ (L₁·C)

λ₂ = c·2π·√ (L₂·C)

λ₁ / λ₂ = √ ( L₁ / L₂ )

200 / 58 = √ (L₁ / L₂)

200² / 58² = L₁ / L₂

L₂ = 48·(58/200)² ≈ 4 мкГн