Жалпы массасы 50т реактивті ұшақты ұшқыш жермен салыстырғанда 300м/с жылдамдықпен басқарып келеді.

Ұшақтың кинетикалық энергиясы қандай?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Костя.
Кинетическая энергия самолета:
Ek = m*V² / 2 = 50 000 * 300² / 2 = 2,25*10⁹ Дж