Амперметр розрахований на 5 А і має внутрішній опір 0,03 Ом. Визначте опір шунта, який дозволить

виміряти за допомогою цього амперметра струм силою до 20 А. Шунт вмикається паралельно до амперметра.

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздёва Екатерина.

Відповідь:

Дано:

Ia-5A

I-20A

Ra-0,03Ом

Знайти: Rш?

Розв"язання:

Rш=I /I-Ia *  Ra= 20/20-4*0,03= 20/16* 0,03=1,25*0,03=  0,0375 Ом

Відповідь:опір шунта, який дозволить виміряти за допомогою цього амперметра струм силою до 20 А. складає 0,0375 Ом  

Пояснення: