Визначте фокусну відстань та оптичну силу розсіювальної лінзи якщо предмет розташований від лінзи

на відстані 15 см а його зображення утворюється на відстані 6см від лінзи

Ответы на вопрос

Отвечает Аблажевич Дмитрий.

Ответ:

Оптична сила: D=1/0.15+1/0.06=1/0.21≈4.76

Фокусна відстань: F=1/4.76=0.21

Объяснение: