Визначити фокусну відстань та оптичну силу розсіювальної лінзи якщо предмет розташований від лінзи

на відстані 15 см а його зображення утворюється на відстані 6 см від лінзи. Відповідь наведіть у метрах

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Марина.
Оптична сила: D=1/0.15+1/0.06=1/0.21≈4.76
Фокусна відстань: F=1/4.76=0.21