Визначити роботу, яку виконує сила тяжіння на деякому шляху під час вільного падіння тіла масою 5

кг за умов, що швидкість тіла збільшилась від 3 до9 м/с. 

Ответы на вопрос

Отвечает Котельников Павел.
S=(v1^2-v^2)/2g
A=mg*S=m*(v1^2-v^2)/2=Ek1-Ek0=5*(9^2-3^2)/2 Дж = 180 Дж