СРОЧНООО У скільки разів відрізняються опори двох залізних дротів, якщо перший із них має в 4 рази

більшу довжину й у 5 разів більшу площу поперечного перерізу, ніж другий?

Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Сергей.

Дано: L1=4L2; S1=S2/5. R2/R1 - ?

----------------

R=p*L/S.

R2/R1=(pĹ2/S2) : (p4L2/5S2)=

5/4=1,25.

Ответ: сопротивление второй лампы в 1,25 раз больше.

р - удельное сопротивление железа