Залежність проекції швидкості від часу задана рівнянням V=10-21 Запишіть рівняння переміщення

цього руху і встановіть координату тіла через 10с. якщо початкова координата дорівнює 0. Допоможіть будь ласка!!!! 100балів

Ответы на вопрос

Отвечает Софронова Елизавета.

Ответ:

Кордината тіла через 10 секунд буде (10^-20) метрів

Объяснение:

Рівняння переміщення тіла в одномірному руху може бути записане як:

[x = x_0 + vt]

Де:

- (x) - позначає координату тіла в певний момент часу (t).

- (x_0) - початкова координата (ваша початкова координата дорівнює 0).

- (v) - швидкість тіла.

- (t) - час.

У вашому випадку (v = 10^-21) м/с (метри за секунду) і (t = 10) секунд. Початкова координата (x_0 = 0).

Підставляючи значення, ми отримуємо:

[x = 0 + (10^-21) * 10 = 10^-20) метрів.