воздушный шар массой 300 кг движется относительно земли со скоростью 36 км/ч, какой кинетической

энергией обладает шар?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабий Ростислав.

Відповідь:

Кінетична енергія тіла обчислюється за формулою:

K.E. = (1/2) * m * v^2,

де K.E. - кінетична енергія, m - маса тіла, v - його швидкість.

У вас є такі дані:

маса (m) = 300 кг,

швидкість (v) = 36 км/год.

Щоб коректно розрахувати кінетичну енергію, спершу переведемо швидкість в метри на секунду, так як СІ одиниця маси - кілограм, а одиниця швидкості - метри на секунду. Для цього переведемо кількість кілометрів на секунду в метри на секунду:

36 км/год = 36,000 м/год = 10 м/с (бо 1 км = 1000 м, а 1 година = 3600 секунд).

Тепер ми можемо обчислити кінетичну енергію:

K.E. = (1/2) * 300 кг * (10 м/с)^2 = (1/2) * 300 кг * 100 м^2/с^2 = 15,000 кг м^2/с^2 = 15,000 Джоулів.

Отже, кінетична енергія цього воздушного шару становить 15,000 Джоулів.

Отвечает Васильев Кирилл.

Ответ:

15000Дж

Объяснение:

Дано:

m=300кг

v=36км/год=10м/с

Знайти:

Ек-?

Ек=mv²/2=300*10²/2=15000Дж