4. Марта визначила, що бусинка, підвішена на нитці, здiйснила 30 повних коливань за 25 с. Яке

значення періоду і частоти коливань одержала Марта?​

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Анастасия.

Відповідь:

Дано:

n = 30

t = 25c

-----------

T - ? f - ?

T = t / n = 25 / 30 = 0,8с

f = 1 / t = 1 / 0,8 = 1,25Гц

Відповідь: період = 0,8с а частота 1,25Герц