На тіло об'ємом 0.000025 м3, повністю занурене в рідину, діє архімедова сила 0,48 Н. Знайти густину

рідини.

Ответы на вопрос

Отвечает Стук Вероника.

Ответ:

Объяснение:

V = 0.000025 м^3

F =  0,48 Н

p = ?

F = p*g*V

p = F / (g*V) = 0.48 / (10*0.000025) = 1920 кг/м63