Який опір стальної дротини телеграфної лінії довжиною 2 км з площею перерізу 10 мм² ?


Ответы на вопрос

Отвечает Зорин Захар.

ι = 2 км = 2000 м

S = 10 мм² = 0,00001 м²

ρ(сталі) = 0,12 Ом * мм² / м

R - ?

R = ρι / S = 0,12 * 2000 / 0,00001 = 24000000 Ом = 24МОм

Відповідь: R = 24МОм