Який опір стальної дротини телеграфної лінії довжиною 2 км з площею перерізу 10 мм² 2 Б. 20 Ом.

А.0,2 Ом. В. 200 Ом. Г. 0,02 Ом.(з поясненням)

Ответы на вопрос

Отвечает Шарга Максим.

Ответ:

Объяснение:

L = 2000 м

S =  10 мм²

p = 0.1 Ом*мм^2 / м удельное сопротивление железа

R = ?

R = L*p / S = 2000*0.1 / 10 = 20 Ом