Щосекунди радіолокатор випромінює 1500 імпульсів. Визначте найбільшу дальність цілі, якщо ця

дальність не обмежена потужністю радіолокатора. Швидкість світла у вакуумі c=3*10⁸м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Масленникова Вероника.

Ответ:

100 км

Объяснение:

N = 1500

Δt = 1 с

v = 3·10⁸ м/с - скорость света / скорость радиоволны

Найти R (радиус действия локатора)

Длительность импульса:

t = Δt / N = 1 / N ≈ 0,000666 c = 6,66·10⁻⁴ с.

По формуле локатора:

R = v·t / 2 = 3·10⁸·6,66·10⁻⁴ / 2 = 200000 /2  = 100 000 м  =100 км