Радіолокатор посилає 1000 імпульсів за секунду.визначте дальність дії цього радіолокатора


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Кристина.
Продолжительность импульса t1=t/N=1/1000=10^-3 c
S=c*t1=3*10^8*10^-3=3*10^5 м=300 км