Радіолокатор працює на хвилі 15 см і щосекунди випромінює 3 000 імпульсів тривалістю 2 мкс кожен.

Яка максимальна глибина розвідки цього радіолокатора?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитришин Саша.

Ответ:

60см

Объяснение:

Для того, щоб визначити максимальну глибину розвідки радіолокатора, необхідно використати формулу для розрахунку часу проходження імпульсу через матеріал:

t = 2 * d / v

де t - час проходження імпульсу через матеріал (у мкс),

d - глибина розвідки (у см),

v - швидкість світла у вакуумі (приблизно рівна 300 000 000 м/с).

Замінивши у цій формулі значення часу проходження імпульсу та швидкісті світла, отримаємо:

2 * d / 300000000 = 2 * 10^(-6)

Після перенесення множника до лівої сторони рівняння і розв'язання його, отримаємо максимальну глибину розвідки радіолокатора:

d = v * t / 2 = 300 000 000 * 2 * 10^(-6) / 2 = 60 см.