Балон об’ємом 10 л наповнений азотом при тиску р=1 МПа та температурі 1000С. Молярна маса азоту 28

г/моль. Яка маса азоту знаходиться в балоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Батин Олег.

V=10л=10⁴м³

p=1МПа=10⁶Па

t=1000°C=1273,15К

M=28г/моль=0,028кг/моль

R=8,31Дж/моль*К

m-?

рівняння стану: pV = mRT/M

m=pVM/RT=10⁶*10⁴*0,028/8,31*1273,15=26465,3кг