Помогите пожалуйста Сколько метров нихромовой проволоки сечением 0,2 мм2 потребуется для

изготовления проводника с сопротивлением 170 Ом? (ρнихрома=1,05 Ом·мм2/м​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулахмет Рахым.

R = ρ * (L / A),

де R - сопротивлення проводника,

ρ - опірний коефіцієнт матеріалу (даний у завданні),

L - довжина проводника,

A - площа перерізу проводника.

Ми знаємо, що сопротивлення дорівнює 170 Ом, а площа перерізу проводника A = 0,2 мм² = 0,2 * 10^(-6) м².

Підставляючи відповідні значення в формулу, отримаємо:

170 = 1,05 * (L / 0,2 * 10^(-6)).

Щоб знайти L, необхідно перетворити формулу:

L = 170 * (0,2 * 10^(-6)) / 1,05.

Розрахуємо це значення:

L ≈ 32,38 метра.