4. Фірма вирішила допомогти малозабезпеченим громадянам. Для цього вона закупила 126 кг гречки, 210

кг цукру, 252 кг макаро- нів. Яку найбільшу кількість однакових наборів можна скласти з перерахованих продуктів? Яка кількість гречки, цукру, макаронів буде в одному наборі? (Вважати, що маса всіх продуктів у кіло- грамах виражена натуральними числами.) СРОЧНОООООООО ПЖЖЖЖЖЖ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Вика.

Ответ:

42 набори

Пошаговое объяснение:

НОД(252; 210; 126)=42

Можна скласти 42 набори продуктів.

В одному наборі гречки буде 126:42=3 кг, цукру 210:42=5 кг, макаронів 252:42=6 кг.

Отвечает Колмаков Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Найдем наибольший общий делитель чисел: 126, 210, 252

НОД (126; 210; 252) = 42

126 = 2 * 3 * 3 * 7

210 = 2 * 3 * 5 * 7

252 = 2 * 2 * 3 * 3 * 7

НОД (126; 210; 252) = 2 * 3 * 7 = 42


Можно сложить 42 одинаковых пакета.

126 : 42 = 3 (кг) - гречки будет в 1 пакете

210 : 42 = 5 (кг) - сахара будет в 1 пакете

252 : 42 = 6 (кг) - макарон будет в 1 пакете