Яка довжина хвилі електронного випромінювання що відповідає фотонам енергією 2×10^-19Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Артем.

Ответ:

E = hc/λ

2×10^-19 Дж = (6.626×10^-34 Дж·с) × (3×10^8 м/с) / λ

λ = hc / E = (6.626×10^-34 Дж·с) × (3×10^8 м/с) / 2×10^-19 Дж

Отже, довжина хвилі електронного випромінювання становить: λ ≈ 9,93 нм (нанометрів)

Отвечает Максимчук Олег.
Дано:
Е=2*10-¹⁹Дж
h=6,63*10-³⁴Дж*с
с=3*10⁸
Знайти:
λ-?
Е=vh→v=E/h=2*10-¹⁹/6,68*10-³⁴≈3*10¹⁴
λ=c/v=3*10⁸/3*10¹⁴=1/10⁶м