обчислити масову частку хлоридної кислоти в розчині виготовленому з 80 г кислоти і 270 мл води

.Якою стане масова частка кислоти якщо до розчину долити 50 мл води​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Алина.

Ответ:

Удачі

Объяснение:

Для обчислення масової частки хлоридної кислоти в розчині спочатку потрібно знайти масу самої кислоти та масу розчину.

Маса кислоти: 80 г

Маса води: 270 мл = 270 г (так як щільність води дорівнює 1 г/мл)

Загальна маса розчину: 80 г + 270 г = 350 г

Масова частка кислоти:(80 г / 350 г) * 100%≈ 22.86%

Отже, масова частка хлоридної кислоти в початковому розчині становить приблизно 22.86%.

Якщо до розчину додати 50 мл (50 г) води, то загальна маса розчину збільшиться на 50 г.

Нова загальна маса розчину: 350 г + 50 г = 400 г

Тепер можемо обчислити нову масову частку кислоти:

Масова частка кислоти: (80 г : 400 г) * 100%= 20%

Отже, після додавання 50 мл води масова частка кислоти в розчині становитиме 20%.