За перші 3 хв руху тіло проїхало 1,8км, а протягом наступних 20с тіло проїхало 200м. Чому дорівнює

середня швидкість руху? Отдаю все свои балы Прошу помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Коптев Максим.
T1=3хв=180с t2=20c S1=1,8км=1800м S2=200м v=S1+S2/t1+t2 v=(1800+200)/(180+20)=10м/с