За перші 3 хвилини руху тіло проїхало 0,9 км, а протягом наступних 20с тіло рухалось зі швидкістю

10 м/с. Чому дорівнює середня швидкість руху? Дам 40 балов!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Хурин Пётр.

10м/с за 20 с = 200 м

Отже - l = 0,2+0,9 = 1,1 км

180с+20с=200с

Отримуємо: V= 1100÷200=5,5

Отвечает Стамбеков Дмитрий.

Відповідь:

10м/с за 20 с = 200 м

Отже - l = 0,2+0,9 = 1,1 км

180с+20с=200с

Отримуємо: V= 1100÷200=5,5

Пояснення: