За перші три хвилини руху тіло проїхало 1,8 км, а протягом наступних 20 секунд тіло проїхало 200м.

Чому дорівнює середня швидкість руху тіла? Помогите, пж

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Кирилл.

T1=3хв=180с t2=20c S1=1,8км=1800м S2=200м v=S1+S2/t1+t2 v=(1800+200)/(180+20)=10м/с